انواع ميني پي ال سي

ژوئن 2021 – CLEARSY ، یک شرکت فرانسوی مستقر در Aix-en-Provence و متخصص در طراحی سیستم های مهم ایمنی ، با جدیدترین گواهینامه خود موفقیت جدید را اعلام می کند: گواهینامه SIL2 صفحه نمایش: کنسول K-Vision.

CLEARSY که بیش از 20 سال فعال است ، تجربه زیادی در تحقق کاتالوگ پي ال سي دلتا سیستم های حیاتی ایمنی از SIL1 تا SIL4 مطابق با استاندارد CENELEC EN50126 ، EN50128 و EN50129 دارد. این شرکت به طور منظم با سایر فعالان صنعتی ، هر دو شرکت و موسسه تحقیق و توسعه همکاری می کند.

در مورد کنسول K-VISION ، CLEARSY نرم افزار ایمنی و برنامه را توسعه داده است. معماری سیستم به طور مشترک با CENTRALP ، شریک CLEARSY ، مسئول سخت افزار ، 14ss211r پي ال سي دلتا طراحی شده است.

ضمانت های بدست آمده توسط این گواهی به شرح زیر است:

تايمر در پي ال سي دلتا

  • نمایش آیکون ها و پیام های متنی صحیح است
  • نمایش اشیا complex گرافیکی پیچیده (به عنوان مثال سرعت سنج و شاخص ترمز) نیز صحیح است
  • تعاملات اپراتور (تعاملات انسان و ماشین – HMI) با کنسول صفحه لمسی ایمن هستند

این اقدامات خطراتی را كه اپراتور پیام های روی صفحه را نمی بیند یا سو mis تعبیر می كند و دستورات در نظر گرفته نمی شوند را كاهش می دهد.

علاوه بر این ، یکپارچه کننده می تواند یک قسمت برنامه غیر ایمن را اضافه کند اموزش سروو داريو، یا یک برنامه امن اختصاصی را ادغام کند ، که براساس اصول اساسی قبلاً مجاز کنسول خواهد بود.

سطح SIL2 دارای گواهینامه CERTIFER ، سطح ایمنی مورد نیاز استانداردهای ERTMS / ETCS برای DMI (رابط ماشین نمایش) در قطارها است.

سیستم های توسعه یافته توسط CLEARSY به طور منظم توسط بخش راه آهن شناخته شده و مورد تحسین قرار می گیرند: تولید کننده بزرگ اسپانیایی TALGO اخیراً سروو داريو اعتماد خود را به محصول K-Vision SIL2 حاصل از همکاری CLEARSY / CENTRALP نشان داد قطارهای Deutsche-Bahn ، یک اپراتور آلمانی که به قابلیت اطمینان سیستم های خود مشهور است ، تجهیز خواهند شد.

Published by

shahi123

https://fcbuy.ir/product-category/industrial-automation/%d8%a7%db%8c%d9%86%d9%88%d8%b1%d8%aa%d8%b1/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *